Flirtkontakt.cz

Seznamka Flirtkontakt.cz

Erotická seznamka Flirtkontakt je jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR. Seznamka je jednoduchá na používání neobsahuje žádné složité funkce. Zaregistrovat se můžete zdarma a proto máte poměrně velkou šanci vyhledat si partnerku na jednorázové seznámení, sex na jednu noc.

 

seznamka Flirtkontakt
seznamka Flirtkontakt

Recenze seznamky Flirtkontakt:

Jak se dočtete na stránce seznamky – sexseznamka Flirtkontakt poskytuje svým uživatelům online seznamky jedinečné služby a od chvíle založení se může pochlubit velkým počtem úspěšných seznámení. Od registrace na seznamce můžete očekávat nezávazné seznámení, nezávazný flirt či sex. Počty registrovaných uživatelů a uživatelek každým dnem stoupají. Aktuálně se můžete seznámit se stovkami dívek a mužů přímo z vašeho okolí. Registrace na. seznamce je zdarma. Využívání nadstandartních funkcí je podmíněno aktivací VIP členství. Veškeré informace které můžete zadat do svého profilu jsou dobrovolné. Stejně tak i profilová fotografie. Odvážnější uživatelé mohou nahrát i erotické fotografie. Flirtkontakt funguje i jako fotoseznamka. Ženy mají členství zdarma, ale je potřeba provést ověření profilu.

Registrace na seznamce Flirtkontakt

Registraci provedete zadáním Vašeho emailu a zvolením hesla. Poté Vás čeká vyplnění registračního formuláře, ve kterém si zvolíte přezdívku. Vyplníte datum narození (musí Vám být alespoň 18 let). Vyberete lokalitu ve které se zdržujete – kraj a město. Pak máte možnost vyplnit bližší informace o Vašem vzhledu, Vaše oblíbené sexuální praktiky a popis a důvod proč se chcete seznámit. Dále můžete nahrát profilovou fotku a taktéž erotickou fotografii. V další části zadáváte údaje o hledaném partnerovi – jeho věk, účel seznámení. Poté je potřeba odkliknout ověření – google captcha a odsouhlasit všeobecné obchodní podmínky. V dalším kroku Vám přijde aktivační email skrz, který se dostanete do členské části seznamky.

Flirtkontakt.cz - registrační formulár
Flirtkontakt.cz – registrace

Cena VIP členství

I bez VIP členství máte možnost seznámit se, ale pro větší úspěšnost a možnost využít nadstandartní funkce seznamky bude třeba aktivovat VIP členství. S plným členstvím získáte přístup ke všem uživatelským profilům, budete moct psát a posílat neomezené množství zpráv. Ceny členství se liší podle délky členství a typu platby. 

Seznamka Flirtkontakt.cz – Shrnutí:

Výhody portálu:

  • rychlá a jednoduchá registrace zdarma
  • rychlé ověření profilu fotkou
  • vip členství pro ženy zcela zdarma

Nevýhody portálu:

  • starý design seznamky
  • velké množství neaktivních profilů