Freerande.cz

Freerande – obecné informace o seznamce:

Seznamka Freerande podle jména vypadá na flirt seznamku. Nenechte se zmást. Jedná se o jeden z největších erotických portálu u nás. Pokud hledáte partnera na nezávazný sex určitě zde budete spokojeni. Vážný vztah zde ale nehledejte. Možná se zde najde výjimka ale převážná část uživatelů zde opravdu hledá jen nezávazný sex, sexy schůzky, sex chat či výměnu erotických fotografií. Freerande je další seznamka s konceptem „pro ženy zcela zdarma“, Registrace žen probíhá od té mužské odlišně a dochází u ní k opravdové kontrole, jestli někdo nepodvádí a nechce jen využít příležitosti mít členství zdarma. Neváhejte a vyzkoušejte seznamku Freerande.cz ještě dnes!

úvodní stránka seznamky Freerande.cz
seznamka Freerande.cz

Freerande – recenze

Jak se zaregistrovat na seznamce?

Po vyplnění vašeho emailu na úvodní stránce sex seznamky Freerande obdržíte do pár minut ověřovací link. Dejte pozor, email může přijít do složky „hromadné“ v horším případě i do složky „spam“. Vy pak můžete čekat desítky minut zbytečně. Obvykle email dorazí opravdu do 1-2 minut.

Po odkliknutí aktivačního linku následují vyplnění vašich základních profilových údajů jako jsou vaše pohlaví, datum narození, koho hledáte, z jakého jste kraje a města, a nějaký stručný popis proč se registrujete. V dalších krocích pak vyplníte nepovinné údaje jako jsou váha, výška, sexuální orientace atd. Následuje nepovinné nahrání fotografie (kterou doporučujeme nahrát – váš profil bude řazen před profily bez fotky a bude o Vás mnohem větší zájem) v předposledním kroku si zvolíte uživatelské jméno/přezdívku a v posledním kroku potom vaše unikátní heslo.

Cena VIP členství?

VIP členství na seznamce Freerande vás vyjde na 199 Kč až do 699 Kč měsíčně. Podle toho jakou délku předplatného zvolíte a jakou formu platby si vybere. Čím déle tím levněji. Portál umožňuje o platbu SMSkou, kreditní/debitní kartou či platbou zavoláním na placené telefonní číslo. Nejvýhodněji vychází platba kartou na 1 rok, která vás vyjde v přepočtu na 199 Kč měsíčně.

Jak na zrušení VIP členství Freerande.cz?

Zrušení VIP členství na portálu Freerande.cz je velmi jednoduché stačí napsat na technickou podporu a požádat o jeho zrušení.

Seznamka Freerande – Shrnutí:

Výhody portálu:

  • rychlá registrace zdarma
  • registrace a užívání pro ženy zcela zdarma
  • technická podpora v češtině fungující 24 hodin denně

Nevýhody portálu:

  • neaktivní uživatelé nejsou automaticky vymazáni z databáze
  • nezobrazuje je se, zda byla vaše odeslaná zpráva přečtena
  • nezobrazuje je se, zda je uživatel aktuálně online
  • zavádějící jméno (ženy jsou dost často překvapeni, že muži hledají sex)