Sexkontakty.cz

obecné informace o seznamce Sexkontakty:

Seznamka Sexkontakty je ne tak známý český erotický portál zaměřený na nezávázný flirt a erotické sex seznámení. Seznamka se prezentuje jako největší česká erotická seznamka. Což je trošku nadsazené tvrzení, protože množí z Vás o ní určitě ještě ani neslyšeli. Nicméně pokud hledáte hlavně partnera na sex nebo virtuální radovánky v podobě erotického chatu či dopisování – stojí tato seznamka určitě za vyzkoušení. Ačkoliv je seznamka pro ženy zcela zdarma počet mužů na portálu Sexkontakty.cz stále dost převyšuje počet registrovaných žen. Nejvíce žen se nachází v kategoriích 25-35 let a 35-45 let. Registrace žen probíhá od té mužské odlišně a dochází u ní k opravdové kontrole, jestli někdo nepodvádí a nechce jen využít příležitosti mít členství zdarma. Neváhejte a vyzkoušejte seznamku Sexkontakty.cz zdarma ještě dnes!

 

seznamka sexkontakty.cz úvodní stránka
seznamka sexkontakty.cz

Sexkontakty – recenze

Sex seznamka Sexkontakty se ve své nynější podobě znovu představila českým uživatelům v lednu roku 2019. Zásadní přepracování funkcí a  designu pro mobilní telefony a tablety dopomohli k získání velkého počtu nových fanoušků, z řad mužů i žen..

Jak se zaregistrovat na seznamce?

Po vyplnění vašeho emailu na úvodní stránce seznamky obdržíte do pár minut ověřovací link. Dejte pozor, email může přijít do složky „hromadné“ v horším případě i do složky „spam“. Vy pak můžete čekat desítky minut zbytečně. Obvykle email dorazí opravdu do 1-2 minut.

Po odkliknutí aktivačního linku následují vyplnění vašich základních profilových údajů jako jsou vaše pohlaví, datum narození, koho hledáte, z jakého jste kraje a města, a nějaký stručný popis proč se registrujete. V dalších krocích pak vyplníte nepovinné údaje jako jsou váha, výška, sexuální orientace atd. Následuje nepovinné nahrání fotografie (kterou doporučujeme nahrát – váš profil bude řazen před profily bez fotky a bude o Vás mnohem větší zájem) v předposledním kroku si zvolíte uživatelské jméno/přezdívku a v posledním kroku potom vaše unikátní heslo.

Cena VIP členství?

VIP členství na seznamce Sexkontakty vás vyjde na 199 Kč až do 699 Kč měsíčně. Podle toho jakou délku předplatného zvolíte a jakou formu platby si vybere. Čím déle tím levněji. Portál umožňuje o platbu SMSkou, kreditní/debitní kartou či platbou zavoláním na placené telefonní číslo. Nejvýhodněji vychází platba kartou na 1 rok, která vás vyjde v přepočtu na 199 Kč měsíčně.

Jak na zrušení VIP členství Sexkontakty.cz?

Zrušení VIP členství na portálu Sexkontakty.cz je velmi jednoduché stačí napsat na technickou podporu a požádat o jeho zrušení.

Seznamka Sexkontakty – Shrnutí:

Výhody portálu:

  • rychlá registrace zdarma
  • 14 dní na vyzkoušení funkcí zdarma
  • registrace a užívání pro ženy zcela zdarma
  • technická podpora v češtině fungující 24 hodin denně
  • speciální funkce (superschopnosti) za jednorázový nákup kreditů 
  • snadné a rychlé zrušení placeného VIP členství

Nevýhody portálu:

  • neaktivní uživatelé nejsou automaticky vymazáni z databáze
  • nezobrazuje je se, zda byla vaše odeslaná zpráva přečtena
  • nezobrazuje je se, zda je uživatel aktuálně online