5 tipů pro muže, jak najít přítelkyni online

Online seznamování se stalo běžným způsobem, jak se seznámit s lidmi. Pro některé je to ideální řešení, jak poznat nové lidi, když žijí v malém městě nebo jsou zaneprázdněni jinými věcmi. Může to být na začátku zastrašující, ale online seznamování je stále běžnější mezi mileniály i staršími generacemi. Podle průzkumu eHarmony z roku 2017 se uživatelé těchto služeb stále mladší. Pokud hledáte lásku, zde je 5 tipů pro muže, jak najít přítelkyni online. Ne každý je s touto myšlenkou pohodlný, ale není to tak děsivé, jak si myslíte!

 

 

Zde je 5 tipů pro muže, jak najít přítelkyni online:

Buďte sami sebou

I když to může znít zvláštně, mnoho lidí se přitahuje na základě osobnosti. Když chcete najít přítelkyni online, musíte lidem ukázat, kdo skutečně jste, zejména když začínáte online seznamování od začátku. Nemůžete očekávat, že někoho potkáte a pak se změníte jen kvůli němu. Tak to nefunguje. Pokud jste zaneprázdněný a neorganizovaný člověk, nechte svůj online profil odrážet tuto skutečnost. Možná budete překvapeni, kolik lidí se na online seznamkách snaží stát někým, kým nejsou, jen aby získali rande. To platí zejména, pokud hledáte vážný vztah.

Nebuďte divní

Online seznamování není místem pro podivné chování. Ano, určitě byste měli být sami sebou a být přátelští. Nicméně, jsou určité hranice, které byste neměli překročit, zejména pokud se snažíte najít přítelkyni online. Zatímco toto se občas stává i při osobním setkání, online je to mnohem častější. Nezasílejte lidem explicitní fotky. Nezasílejte lidem nahé fotky sebe sama. Neptejte se lidí na osobní setkání hned na začátku. Tyto akce jsou nevhodné a jakmile budou nahlášeny, dostanete se z online seznamovacích platforem pryč. Tím si také zničíte svou online reputaci a setkávání s lidmi bude o to těžší.

Mluvte o svých zájmech

Jakmile vás lidé potkají, jednou z prvních věcí, které je budou zajímat, jsou vaše zájmy. Průzkum Match.com zjistil, že první věc, kterou nezadaní chtějí vědět o vás, jsou vaše zájmy! Je to důležité, protože chcete lidem ukázat, že jste někdo, s kým by rádi trávili čas. Můžete použít tyto otázky jako výchozí bod pro hovory o svých zájmech a koníčcích. Nechcete být příliš podrobní nebo působit dojmem, že vás zajímá jen jedna věc, ale chcete ukázat, že jste víc než jen někdo, kdo chce jít na film.

Zůstaňte pozitivní

I když je online seznamování o setkávání s novými lidmi, není důvod sklouznout k negativitě. Online seznamování je hodně podobné osobnímu setkávání. Chcete být sami sebou a mít pozitivní přístup. To je zvláště důležité, pokud se snažíte najít přítelkyni online. Lidé procházejí profily každý den a hledají někoho, kdo je pozitivní, má jasný pohled na život a je se sebou spokojený. Nechcete být ten, kdo se sebou není spokojený a kazí náladu všem okolo.

Nebojte se chodit na akce

Jedna věc, která online seznamkám chybí, je možnost setkat se s lidmi osobně. To platí zejména pro ty, kteří hledají vážný vztah. Místo toho, abyste jen posílali zprávy, můžete jít na akci nebo setkání a potkat lidi osobně. Online seznamky vám mohou také nabídnout lepší nástroje pro hledání akcí, na kterých se budete moci setkat s lidmi, kteří vás zajímají. Můžete to také využít jako způsob, jak potkat nové lidi se stejnými zájmy jako vy.

Závěr

Online seznamování se stalo skvělým způsobem, jak potkat nové lidi. Může to být také zastrašující, zejména pro ty, kteří jsou stydliví nebo nemají mnoho přátel, kteří by to využívali. Naštěstí existují způsoby, jak tyto problémy překonat, včetně zjištění, co muži a ženy chtějí a potřebují u partnera. Pamatujte, že být sami sebou a mluvit o svých zájmech vám pomůže vyniknout z davu. Také zůstaňte pozitivní, nebývejte divní a choďte na akce s nadějí na navázání nových přátelství. Tyto tipy vám umožní setkat se s více lidmi a najít osobu, se kterou chcete strávit zbytek života.