Co ženy hledají v online seznamovacím profilu

V dnešním digitálním světě není těžké najít si partnera. Online seznamování usnadnilo setkávání a navazování vztahů více než kdy dříve. S tolika seznamovacími weby k dispozici je více nezadaných, kteří hledají lásku. Bohužel, online seznamování s sebou přináší i mnoho podezřelých shod. Proto je důležité vědět, co ženy hledají v online seznamovacím profilu – zejména pokud chcete zvýšit své šance na nalezení lásky. Odpověď vás možná překvapí!

Zde jsou hlavní věci, které byste měli ve svém online seznamovacím profilu udělat, abyste přilákali ženu, která chce randit s VÁMI, a ne jen prohlížet vaši fotku a číst nějaké obecné informace o vás:

Buďte jasní

Když žena hledá vztah, nebude mít zájem číst o vašem psovi. Nejenže to působí nezajímavě, ale také to vzbuzuje pochybnosti. Při psaní online seznamovacího profilu buďte co nejjasnější. Nevypouštějte žádné detaily. Vyhněte se vágnímu jazyku nebo příliš mnoha metaforám. Obecně platí, že čím konkrétnější budete, tím lépe. Nemusíte být ve svém profilu příliš osobní, ale musíte být dostatečně konkrétní, aby si správná osoba udělala představu o tom, kdo jste. Pamatujte, že se nejen prodáváte této ženě; také ji přesvědčujete o svém potenciálu jako partnera. Pokud nevytvoříte správný dojem, možná vás nebude chtít poznat.

Buďte upřímní

Když žena vidí váš profil, nebude mít zájem číst o tom, jak jste autentický. Pokud chcete, aby měla zájem se s vámi setkat, musíte v profilu ukázat, že jste upřímní. Nemusíte být příliš osobní, ale musíte být autentický. Vyhněte se vychloubání, předstírání něčeho, co nejste, nebo působení podivně. Vyhněte se hádkám, rozebírání vašich minulých vztahů nebo příliš negativnímu pohledu na minulé partnery. Nezmiňujte se o bývalých přítelkyních, pokud nemáte zájem randit s jinými ženami. Nepište o bývalých přítelkyních, pokud nemáte zájem o jiné ženy. Nezmiňujte se o bývalých přítelích, pokud nemáte zájem o jiné muže. Nepište o své práci nebo zájmech, pokud o tom nechcete mluvit ve svém online seznamovacím profilu.

Buďte vtipní

Když žena vidí váš profil, nebude ji nadchnout čtení o vašem suchém a nudném smyslu pro humor. Pokud chcete, aby měla zájem se s vámi setkat, musíte ukázat, že máte smysl pro humor. Nemusíte být příliš osobní, ale musíte ukázat, že jste vtipní. Vyhněte se hádkám, rozebírání vašich minulých vztahů nebo příliš negativnímu pohledu na minulé partnery. Nezmiňujte se o bývalých přítelkyních, pokud nemáte zájem randit s jinými ženami. Nepište o bývalých přítelkyních, pokud nemáte zájem o jiné ženy. Nezmiňujte se o bývalých přítelích, pokud nemáte zájem o jiné muže. Nepište o své práci nebo zájmech, pokud o tom nechcete mluvit ve svém online seznamovacím profilu.

Buďte sebevědomí

Když žena vidí váš profil, nebude ohromena, pokud bude číst o vašem nedostatku sebevědomí. Pokud chcete, aby měla zájem se s vámi setkat, musíte ukázat, že jste sebevědomí. Nemusíte být příliš osobní, ale musíte ukázat, že jste sebevědomí. Vyhněte se hádkám, rozebírání vašich minulých vztahů nebo příliš negativnímu pohledu na minulé partnery. Nezmiňujte se o bývalých přítelkyních, pokud nemáte zájem randit s jinými ženami. Nepište o bývalých přítelkyních, pokud nemáte zájem o jiné ženy. Nezmiňujte se o bývalých přítelích, pokud nemáte zájem o jiné muže. Nepište o své práci nebo zájmech, pokud o tom nechcete mluvit ve svém online seznamovacím profilu.

Ukazujte své zájmy přirozeně

Když žena vidí váš profil, může být zahlcena množstvím vašich zájmů. Pokud chcete, aby měla zájem se s vámi setkat, musíte ukázat své zájmy přirozeně. Nemusíte být příliš osobní, ale musíte ukázat, že máte zájmy. Vyhněte se hádkám, rozebírání vašich minulých vztahů nebo příliš negativnímu pohledu na minulé partnery. Nezmiňujte se o bývalých přítelkyních, pokud nemáte zájem randit s jinými ženami. Nepište o bývalých přítelkyních, pokud nemáte zájem o jiné ženy. Nezmiňujte se o bývalých přítelích, pokud nemáte zájem o jiné muže. Nepište o své práci nebo zájmech, pokud o tom nechcete mluvit ve svém online seznamovacím profilu.

Vyhněte se trapným fotkám a oplzlosti

Když žena vidí váš profil, nebude ji bavit prohlížet si trapné fotky, a číst drzé a oplzlé popisky. Pokud chcete, aby měla zájem se s vámi setkat, musíte ukázat, že nepoužíváte tyto typy fotek a drzost ve svém profilu. Nemusíte být příliš osobní, ale musíte ukázat, že nejste podivín. Vyhněte se hádkám, rozebírání vašich minulých vztahů nebo příliš negativnímu pohledu na minulé partnery. Nezmiňujte se o bývalých přítelkyních, pokud nemáte zájem randit s jinými ženami. Nepište o bývalých přítelkyních, pokud nemáte zájem o jiné ženy. Nezmiňujte se o bývalých přítelích, pokud nemáte zájem o jiné muže. Nepište o své práci nebo zájmech, pokud o tom nechcete mluvit ve svém online seznamovacím profilu.

Nebuďte zoufalí

Když žena vidí váš profil, nebude ohromena čtením o vaší zoufalosti. Pokud chcete, aby měla zájem se s vámi setkat, musíte ukázat, že nejste zoufalí. Nemusíte být příliš osobní, ale musíte ukázat, že nejste zoufalí. Vyhněte se hádkám, rozebírání vašich minulých vztahů nebo příliš negativnímu pohledu na minulé partnery. Nezmiňujte se o bývalých přítelkyních, pokud nemáte zájem randit s jinými ženami. Nepište o bývalých přítelkyních, pokud nemáte zájem o jiné ženy. Nezmiňujte se o bývalých přítelích, pokud nemáte zájem o jiné muže. Nepište o své práci nebo zájmech, pokud o tom nechcete mluvit ve svém online seznamovacím profilu.